Spinmad nástrahy ktoré musíte vlastniť

Home / Članky / Spinmad nástrahy ktoré musíte vlastniť
Spinmad nástrahy ktoré musíte vlastniť

 

 

U našich susedov v Maďarskej republike som počul o jednej veľmi ospevovanej nástrahe,toľko som onej počul že som zavolal priateľom vláčkárom čo to tam máte za novinky.Zoltán môj dobrý priateľ,kajakorybár s ktorým tu mám aj článok,mi pri názve Spinmad povedal len toľko,táto nástraha dáva veľmi veľa rýb.Poďme si predstaviť portfólio týchto nástrah.

Cykady:CMA 2.5g sú to nástrahy ktoré imitujú vodné živočíchy ako malé rybky,ráčky,žaby,najčastejší úlovok je jalec,ostriež a pstruh.

spinmadcma25fokep

 

 

Cykady:Uklejka 2.5g je to napodobenina poteru ktorému dravci nevedia odolať,táto nástraha je naj úspešnejšia  pri brehoch a plytkých miestach z hĺbkou do 1,5m.Uklejka bola špeciálne vyvinutá na ostrieže,jalce a pstruhy,ale ako sa hovorí,čím menšia nástraha tým viac záberov.

uklejka_fokep

Cykady:Amazonka 5.g je vhodná na plytké vody ale aj na priemerne hlboké rieky,svojimi jemnými vibráciami vyprovokuje na útok štuku,zubáče a ostrieže.

spinmadamazonkafokep (1)

 

 

Cykady:Hart 9.g  je to veľmi všestranná nástraha,pretože  sa dá použiť tak ako na tečúcej vode,tak aj na jazerách,alebo na pstruhových revíroch,je vhodná na štuky,zubáčov a boleňov.

spinmadehartfokep

 

Cykady:King 12.g  a 18.g je vhodný na ťažšiu prívľač doporučuje sa na hlbšie vody a hlbšie rieky.Silnými vibráciami vie vyprovokovať štuku,zubáče a aj sumca.

king

V ponuke máme takzvané Tail Spinner  a Jigmaster nástrahy,sú v rôznych gramážach 4-6-10-18-24-35.g.Nástrahu vedieme klasicky alebo  jigovanim,stým že chvost nástrahy silno vibruje z jednej strany na druhú a stáva sa ne odolatelná pre dravce.

 

Každý lovec dravcov vie že aké sú úspešné nástrahy na ktoré sa používa  perie z vtákov a preto firma Spinmad dala do svojej ponuky takzvané Koguty,súto vlastne jigy vyrobené z peria vtákov.Kogut sa doporučuje na lov všetkých dravcov,úspešnosť zavisí od viacero faktorov,ako výber farby,hmotnosti,spôsobu vedenia nástrahy.Tiež sú vo viacerých gramážach 4-8-12-15-18-25.g.

Naša firma sa stala od minulého týždňa výhradným distribútorom firmy Spinmad  na slovenský a český trh a zároveň vám vieme ponúknuť široký výber s tejto veľmi úspešnej nástrahy.