Jackson Kayak Kilroy Realtree – 2015

Home / Uncategorized / Jackson Kayak Kilroy Realtree – 2015

sit-inside-kayak-hunting-fishing-1-person-26665-8514959Kilroy je tiež založený na skvelom dizajne kajaku Cuda 12 a je to najrýchlejší kajak v ponuke. Jedná sa ale o verziu sit-inside. O rozdieloch medzi sitontopy a sit Inside si prečítajte TU

Kilroy bude excelovať vo všetkých terénoch a prináša tiež nové technické prvky. Kajak je určený ako pre rybárčenie, tak aj pre lov alebo fotenie kde sa k svojmu “cieľu” dopravíte maximálne potichu a nečakane. Čítajte ďalej.

Ako správne vybrať a objednať rybársky kajak?

2015 príslušenstvo Realtree model: Nový model kajaku je osadený novou sedačkou a bedrovým vankúšikom pre väčšie pohodlie. Dodáva sa s dvoma držiakmi na prúty od značky RAM, fľaškou na pitie, červenou vlajočkou Jackson kayak a Gopro mount. Kajak je oblepený maskáčovou fóliou a je dodávaný s maskáčovou prikrývkou na všetko čo je na kajaku aby zostal dokonale skrytý.
Farebnosť kajaku realtre je iba jedna :).

kayak1

Je to prvý špeciálny sit inside kajak pre rybárčenie. Kilroy bude teda ľahší a rýchlejší ako jeho sitontop dvojník Cuda 12.

Aj v tejto lodi budete sedieť na pohodlnej sedačke Elite s dvoma výškovými pozíciami. Skvelým prvkom sú tubusy pre bezpečné uloženie prútov. Tieto tubusy sú vnútri lode. Ďalším zaujímavým prvkom je dekel na prednú časť lode. Na tomto dekli nájdete mnoho užitočných prvkov vrátane držiaku RAM na trolling. Perfekná voľba ak chcete nízku hmotnosť a zároveň perfektné vybavenie.

Špecifikácia:

Dĺžka: 381 cm
Šírka: 79 cm
Váha: 28 kg
Nosnosť: 159 kg

Využitie:

Stabilita: 8
Manévrovateľnosť: 6
Rýchlosť: 10 ++
Rieky: 9
Priehrady: 10
More: 5
Viacdenné výpravy: 8

Techniky lovu

Lov zo stoja: 9
Muškárenie: 9
Ľahká prívlač: 10
Ťažká prívlač: 9
Sumcařina: 6
Feeder: 6
Plávaná: 8
Kaprarina: 6

Tovar si môžete objednať cez e-shop