Jackson Kayak Kilroy – 2015

Home / Uncategorized / Jackson Kayak Kilroy – 2015

Jackson Kayak Kilroy – 2015

Kilroy je najzaujímavejšou novinkou pre rok 2013. Je to prvý špeciálny sit inside kajak pre rybárčenie. Kilroy bude teda ľahší a rýchlejší ako jeho sitontop dvojník Cuda 12.

Aj v tejto lodi budete sedieť na pohodlnej sedačke Elite s dvoma výškovými pozíciami. Skvelým prvkom sú tubusy pre bezpečné uloženie prútov. Tieto tubusy sú vo vnútri lode. Ďalším zaujímavým prvkom je dekel na prednú časť lode. Na tomto dekli nájdete mnoho užitočných prvkov vrátane držiaku RAM na trolling. Perfektná voľba ak chcete nízku hmotnosť a zároveň perfektné vybavenie.

Špecifikácia:

Dĺžka: 381 cm
Šírka: 79 cm
Váha: 28 kg
Nosnosť: 159 kg

Info:

2015 príslušenstvo: Nový model kajaku je osadený novou sedačkou a bedrovým vankúšikom pre väčšie pohodlie. Dodávam s dvoma držiakmi na prúty od značky RAM, fľaškou na pitie, červenú vlajočku Jackson kayak a Gopro mount.

Farebnosť kajaku si overte cez email, alebo zavolaním na náš mobil. Nebojte sa zavolať :) ďakujeme.

Je to prvý špeciálny sit inside kajak pre rybárčenie. Kilroy bude teda ľahší a rýchlejší ako jeho sitontop dvojník Cuda 12.
Aj v tejto lodi budete sedieť na pohodlnej sedačke Elite s dvoma výškovými pozíciami. Skvelým prvkom sú tubusy pre bezpečné uloženie prútov. Tieto tubusy sú vnútri lode. Ďalším zaujímavým prvkom je dekel na prednú časť lode. Na tomto dekel nájdete mnoho užitočných prvkov vrátane držiaku RAM na trolling. Perfekntí voľba ak chcete nízku hmotnosť a zároveň perfektné vybavenie.

Špecifikácia:

Dĺžka: 381 cm
Šírka: 79 cm
Váha: 28 kg
Nosnosť: 159 kg

Využitie:

Stabilita: 8
Manévrovateľnosť: 6
Rýchlosť: 10 ++
Rieky: 9
Priehrady: 10
More: 5
Viacdenné výpravy: 8

Techniky lovu

Lov zo stoja: 9
Muškárenie: 9
Ľahká prívlač: 10
Ťažká prívlač: 9
Sumcařina: 6
Feeder: 6
Plávaná: 8
Kaprarina: 6

Tovar si môžete objednať cez e-shop