Jackson Kayak Coosa 2015

Home / Uncategorized / Jackson Kayak Coosa 2015

Jackson Kayak Coosa 2015

Info: Coosa je veľmi výkonný a univerzálny kajak, ktorý je určený ako pre stojaté tak predovšetkým aj pre tečúce vody. Tento kajak tiež spĺňa všetky požiadavky moderného rybára čo sa týka pohodlia pri chytaní a jednoduchej dostupnosti všetkých technických vylepšení. Podobne ako väčšina plastových kajakov je aj Coosa takmer nezničiteľným plavidlom. Je vyrobená z plastu Elite, ktorý sa používa pre kajaky určené na schádzanie vodopádov a divokých perejí. Coosa je univerzálny kajak, ktorý nájde svoje využitie vo väčšine rybárskych terénov. S Coosa sa nemusíte báť ani zísť menšie hate a pereje a dostať sa tak na neprelovené loviská.
Špecifikácia:
Dĺžka: 343 cm
Šírka: 80 cm loď, 60 cm miesto na státie uprostred kajaku
Váha: 28 kg
Nosnosť: 170 kg
Info:

2015 príslušenstvo: Nový model kajaku je osadený bedrovým vankúšikom pre väčšie pohodlie. Dodáva sa s dvoma držiakmi na prúty od značky RAM, fľaškou na pitie, červenou vlajočkou Jackson kayak a Gopro mount.

Farebnosť kajaku si overte cez email, alebo zavolaním na náš mobil. Nebojte sa zavolať :) ďakujeme.

Vybavenie a zlepšováky

Coosa disponuje dvoma štandardnými dierovými držiakmi na prúty za sedadlom, na dosah ruky. Pre pohyb v stiesnených priestoroch, najmä u zarastených brehoch s previsnutými konármi môžete využiť prelisov v kryte predného úložného priestoru, ktoré umožňujú rozložené prúty skladovať v horizontálnej polohe, tak aby sa nezachytili do konárov.

Ďalším unikátnym prvkom je polohovateľná sedačka, ktorá umožňuje meniť výšku sedenia. Vyššia poloha pre lov, nižšie pre pádlovanie, alebo ako sa komu hodí. Sedačku možno z lode vybrať a použiť ako kempingová stolička. Ak je sedačka vo vyššej polohe, môžete využiť úložný priestor pre krabice s vybavením pod sedačkou, kde ľahko dosiahnete rukou, bez toho aby ste sa pohli zo sedačky. Veľké uzamykateľné úložné priestory v prednej a zadnej časti ponúkajú veľa miesta pre vybavenie na dlhšie výpravy.

Dizajn COOSA ponúka tiež niekoľko možností kam odložiť pádlo a to buď naprieč cez kajak do prelisov v Bort alebo pozdĺžne zvonku do špeciálnych úchytov.

Využitie:

Stabilita: 10
Manévrovateľnosť: 9
Rýchlosť: 8
Rieky: 10
Priehrady: 7
More: 8
Viacdenné výpravy: 9

Techniky lovu

Lov zo stoja: 10
Muškárenie: 9
Ľahká prívlač: 10
Ťažká prívlač: 8
Sumcařina: 8 (Coosa je dostatočne stabilná a obratná pre úspešné zdolanie menších fousáčů, na obrami je lepšie Big Tuna)
Feeder: 9 (Coosa je ideálny stroj na meandrující rieky, ľahko nájdete to správne miesto, kajak povytiahnete na breh, otočíte sedačku a voilá! Máte feederové stand ako na pretekoch)
Plávaná: 9
Kaprarina: 7

Odkaz na stránky výrobcu: http://jacksonkayak.com/jk-kayaks/kayak-fishing/coosa/

2015JCoos-4coosa

Ďalej