Jackson Kayak Big Rig 2015

Home / Uncategorized / Jackson Kayak Big Rig 2015

Jackson Kayak Big Rig 2015

Big Rig-špeciál pre lov zo stoja. Loď, ktorá kombinuje neuveriteľnú stabilitu a rýchlosť. Nový dizajn dna dovoľuje Big Rigu ľahko plávať po hladine a zároveň zaručuje nekompromisnú stabilitu pre lov zo stoja, a to aj pre úplných začiatočníkov.

Jackson-Kayak-Big-Rig-3Vybavenie lode: samozrejmosťou sú držiaky prútov, ďalej pojazdné koľajničky Yakattack, tubusy pre kompletnú ochranu prútov pri horizontálnom uložení, hrazda pre zvýšenie komfortu pri love zo stoja a tiež obrovské úložné priestory. Väčšia chlapíci z JK teamu už hromadne prestupujú na Big Rig. Jednoducho elitnej rybársky kajak s neuveriteľnými jazdnými vlastnosťami.
Specifikace:

Délka: 401 cm
Šířka: 94 cm
Váha: 41 kg
Nosnost: 210 kg

2015 príslušenstvo: Nový model kajaku je osadený novým typom sedačky s bedrovým vankúšikom pre väčšie pohodlie. Dodávam s tromi držiakmi na prúty od značky RAM určenej na ťažký a ľahký troling, fľaškou na pitie, červenú vlajočkou Jackson kayak, dvoma vodeodolnými boxy na nástrahy a Gopro mount. Paluba kajaku vylepené penou pre pohodlie, odhlučnenie a aby podlaha nekĺzala. Kajak je v základe osadený jazdiaci a lanko pre Náhradný kormidla, ktoré sa dá za slušný peniaz dokúpiť.

Farebnosť kajaku si overte cez email, alebo zavolaním na náš mobil. Nebojte sa zavolať :) ďakujeme.

Big Rig vás pri love prekvapí tým ako úspešne kombinuje stabilitu a rýchlosť. Nový dizajn dna ďalej umožňuje, aby loď mala veľkú zotrvačnosť a znížená paluba spomaľuje drift pri vetre.

jackson-bigrig-06Obrovská stabilita tejto lodi ju tiež predurčuje pre lov veľkých rýb: sumcov, kaprov a na mori žralokov. Člen teamu JK Joel Abrahamsson si túto loď vybral pre expedíciu za grónskym žralokom a v USA rybári hromadne prestupujú na tento model pre jeho úžasné jazdné vlastnosti a odolnosť voči driftu.
Nevýhodou Big Rigu je jeho váha, našťastie tu sú lode ako Kilroy, Tripper 12 alebo Cruise 10, ktoré ponúkajú solídne jazdné vlastnosti a zároveň nízku váhu.

Špecifikácia:

Dĺžka: 401 cm
Šírka: 94 cm
Váha: 41 kg
Nosnosť: 210 kg

Využitie:

Stabilita: 10+
Manévrovateľnosť: 8
Rýchlosť: 8
Rieky: 10
Priehrady: 10
More: 6
Viacdenné výpravy: 10

Techniky lovu

Lov zo stoja: 10+
Muškárenie: 7
Ľahká prívlač: 7
Ťažká prívlač: 10+
Sumcařina: 10+ (enormná stabilita Big Rigu ho predurčuje k lovu veľkých dravcov)
Feeder: 9
Plávaná: 9
Kaprarina: 6 (na Kaprarina, teda pre zdolávanie rýb, kŕmenie a zavážanie nástrah netreba natoľko perfektne vybavený kajak, postačí jednoduchší model)

Cena je orientačná, koncová cena záleží od aktuálneho kurzu dolára.

Tovar si môžete objednať cez e-shop