Ako kúpiť kajak výhodnejšie!

Home / Članky / Ako kúpiť kajak výhodnejšie!
Ako kúpiť kajak výhodnejšie!

Priznajme si úprimne,dnes sa všetci snažíme nájsť a kúpiť produkt  za čo najlepšiu cenu.Samozrejme je to pochopiteľné. Niekedy to my predajcovia nemáme ľahké,ale čo by sme pre vás neurobili..Preto sme pre Vás pripravili akciu,ktorú je možné využiť  do konca januára 2017.Ak  si  objednáte kajak do konca tohto obdobia,dostanete ho za najlepšiu možnú cenu a k nemu pádlo zdarma. Poďme si teda predstaviť novinky na rok 2017.Horúcou novinkou je Cuda HD. Tento kajak pochádza konštrukčne z modelu Cuda 12 a Cossa HD.Kajak je o niečo dlhší má najnovšie sedadlo Elit Seating System,ktoré je vybavené Platypus Hydration System je to systém na spôsob Camelbacku. Telo Kajaku je formované tak, že obsahuje tuby na odkladanie prútov a zároveň sú veľmi dômyselným spôsobom chránené aj ich špičky..Kajak má pred prípravu na rôzne vychytávky od Yakattacku,firma ktorá sa zaoberá doplnkami na kajaky,ako držiaky na prúty,echoloty a rôzne užitočné doplnky.

Ďalej tu máme model Coosa HD je to druhým najpredávanejším modelom z našej ponuky. Spolu s Cuda HD, to budú top modely tohto roka.

Absolútnym víťazom v predajoch je náš top model  Big Tuna, je to kajak pre dve osoby z ktorého je možné vybratím jedného zo sedadiel a presunutím do stredu vytvoriť kajak jedno miestny .Zaujímavosťou je,že napriek dĺžke a šírke tento kajak veľmi dobre drží stopu a rýchlosť.Výhodou našich kajakov je,že všetky modely naložíte na strešný nosič bez cudzej pomoci.

 

Ak preferujete  expedičný rybolov,tak máme pre Vás v ponuke modely Kraken 13.5 Kraken 15.5. Sú to zároveň aj morské kajaky s menšou stabilitou  no vyznačujúce sa rýchlosťou a spĺňajúce vysoký komfort pre celodenný rybolov.Tieto dva modely sa od seba líšia len dĺžkou.

 

 

V ponuke máme veľmi obľúbený  model našich českých susedov Cuda 14,je to model na veľké jazerá,priehrady a nestratí sa ani na mori.

 

Naše kajaky sú vyrábané v Amerike firmou Jacksonkayak, odborníkmi s dlho ročnými skúsenosťami v oblasti  kajakfishingu .Vývojári,dbajúc na každý detail,vám dajú možnosť vlastniť kajak z ktorého môžete pohodlne chytať celý deň,bez toho,aby vám niečo zavadzalo, alebo výbava potrebná na pohodlnú rybačku nemala svoje miesto.V neposlednom rade ste určite zvedavý na cenové relácie našich kajakov.Tieto sa pohybujú v rozmedzí 1600-2200€,pričom každý kajak je vybavený doplnkami od renomovaných výrobcov ako YakAttack,Nalgene,SeaLLine,LineCutter,Thermarest,Orion.

Kľudne nás kontaktujte a radi vám odpovieme  na vaše otázky a informujeme o akciách,ktoré sme pre vás pripravili.Na poslednom obrázku máte kompletnú ponuku rybárskych kajakov na rok 2017 a aj farby na tento modelový rok.