1.stretávka nadšencov kajakfishingu

Home / Članky / 1.stretávka nadšencov kajakfishingu
1.stretávka nadšencov kajakfishingu

Milí priatelia rybári!

Poznáte ten pocit, keď sa pri love takmer stanete súčasťou prírody, keď ste k vode a rybám tak blízko  ako len  rybár môže byť, keď sa váš  kajak v tichosti necháva unášať prúdom a vy ste súčasťou toho všetkého…

Nie? Nič? Skutočne nič? Je najvyšší čas to zmeniť a zažiť výnimočné pocity pri love prívlačou z kajaku. Ponúkame vám jedinečnú možnosť, stretnúť sa s kolegami rybármi a vyskúšať si kajaky firmy Jackson Kayak a f. Hobie.

Organizujeme pre  Vás stretnutie priaznivcov lovu z kajaku a  belly boat. Vítaní sú všetci kajakári, belly boat nadšenci a rybári, ktorý majú záujem dozvedieť sa niečo o tomto spôsobe lovu, vyskúšať si kajaky osobne a hlavne prežiť prijemne chvíle v kruhu priateľov rybárstva.

Nemusíte byt majiteľom kajaku, jednoducho sa nahláste na adrese sonelasro@gmail.com a ste srdečne vítaní. Stretnutie sa bude konať 28-29. Apríla , v obci Moča nad Dunajom – Stará kravanska cesta 3.

Stanovanie priamo pri Dunaji je možné. Strava je zabezpečená. V prípade potreby zabezpečíme hotel, náklady naň znáša každý účastník sám.

Tešíme sa na vašu účasť.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

0950382770

Alex

P.S doložil som mapku s miestom lovu, myslím že to je zaujímavé,čo poviete?

miesto lovu